Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi fogfehérítés 14-15...

Fogorvosi fogfehérítés 14-15 éves gyerekre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fogorvos (pl: Budapest Dental, Andrássy Dental) vállal fogfehérítést és fogkő leszedést 14-15 éves “gyermeknek”? Vagy ilyen korban nem lehetséges?

2018. jan. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden korban lehetséges. Nem tudom viszont megéri-e. A fogat mindenképpen roncsolja az is, ezt a saját fogorvosom mondta, aki szintén végez ilyen beavatkozást, és ezt minden pácidnsének elmondja. A túl fehér fog alapból nem szép, a többit meg sima fehérítős fogkrémmel is eléred. Az ilyen BrighWhite hasonló szarságokkal meg nem éri meg 4x45 perceket vacakolni, akkor már fogorvos ha mindenképpen szeretnéd, de szerintem nagyon drága. Tudom az én módszerem sem jó, sőt, de én kb 2-3 havonta egyszer átmosom szódabikarbónával, mert a sok kávé és tea megszínezi, de egyébként sem mondanám sárgának a fogaim, inkább természetes színűek. És mind fogkrémtől, nem volt fehérítés. Ha szeretnéd akkor nyugodtan csináltasd meg, egyszeri alkalom nem árt, csak a sokszori, de egytől ne is várj olyan nagy csodát...
2018. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a fogorvosom azt mondta, várjak 18 éves koromig, addig nem csinálja meg :(
2018. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!