Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
22éves vagyok, magánrendelésre mennék, nekem a sima, hagyományos fém fogszabályzó is jó lenne, tehát nincsenek nagy igényeim, nem kell kerámia. Köszi a választ.
2017. aug. 16. 14:49
 1/4 anonim válasza:
Nekem volt állandó fogszabályzóm az 90 ezer volt (a legolcsóbb). Most éjszakai kivehetős van az 45 ezer volt. 14/L
2017. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maganrendelo valogatja... guglizz rá párra. De egyebkent tobb szaz ezer, havonta 5000kb a húzás. Felulre alulra kell?
2017. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindkét fogsorom kusza . Régen volt éjszakai fogszabályzóm, nem rakott fel a doki ragaszthatósat,pedig hamarabb rendeződtek volna a fogaim. Akkora volt a két fogsorom közötti rés kiskoromban,hogy a dokinak befért a két ujja,és nem fektetve .... (Sokáig cumiztam) Most ráfekszik a felső fogsorom az alsóra, valamint a 4-eseim befele állnak, 2-esim meg ráfordultak egymásra.
2017. aug. 16. 15:05
 4/4 A kérdező kommentje:
*nem egymásra,hanem az előtte lévőkre
2017. aug. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!