Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

ma egy hete,hogy kihúzták a fogam aztán begyulladt (fogmeder gyulladas)

Járkáltam vele kontrolra stb ..

Ma volt az utolso kontrol azt mondta az orvos mostmár hadjuk hogy gyogyuljon be ..



1-mennyi ido a gyogyulas?

2- mit tudok enni levesen,főzeléken kivül?

3- Nem lehet öblögetni de akkor fog mosás után hogy tisztitsam ki a szám ?


ha iszok a hidegre erzekeny (víz) kaptam curam duot ,fertozesek bacik gyilkosa szedjem még?



#szájápolás #fogazat #fáj egy kicsit #gyógyulás idő
2017. júl. 3. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Fuhúúú hát részvétem. Én dettó így jártam. Nekem 2 hét volt mire az embertelen fájdalom megszűnt. Azóta még mindig benne van a jódos gyógyszeres valami, majd felszívódik, még mindig van luk, mire teljesen begyógyul szerintem egy hónap. Öblögetést úgy oldottam meg hogy a fogkrémet vizes fogkefével szedtem ki a számból, tehát megmostam, leöblítettem a fogkefét újra sika, újra fogkefe öblítés, újra sika. Aztán mikor már nem érzed érzékenynek hidd el magadtól tudni fogod kicsi vizet engedsz a szádba aztán hagyod kifolyni. Én már tudok rendesen enni, amúgy a hal ami puha, meg esetleg csirkemell jó puhára elkészítve. Fogytam 5kilót 1 hét alatt. Én ugyanezt a hatóanyagú gyógyszert kaptam más néven fut, igen kötelező végigszedni! Ha fáj vegyél be catafalmot az gyulladáscsökkentő is.
2017. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az természetes,hogy jelen pillanat fáj az álkapcsom?. de nem az a nagy fájdalom inkább enyhe..
2017. júl. 4. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem még a mai napig fáj. Két hete húzták.
2017. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!