Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy van egy tejfogam ami 2 hete csak fityeg de nem esik ki. El mentünk vele fogorvoshoz de azt mondta hogy ne törődjünk vele majd kiesik de ez 2 hete volt és azóta még nem esett ki. 3 napra a fogorvos után kötöttem damilt a fogamra meg az ajtó kilincsre. Becsaptam az ajtót csak az volt a baj hogy nem jött ki még meg sem mozdult csak az ínyemet vágtam el. Megfogtam zsepivel és ki akartam húzni. Rántottam rajta de nem jött ki felsértettem vele megint az ínyem és elvágtam a recés részével zsepin keresztül az ujjam. Van valami ötletetek hogy házilag milyen érzéstelenítőt tudnék használni amivel könnyebb lenne kihúzni?

2014. máj. 24. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én mikor kicsi voltam mindig almába haraptam :D nekem az mindig bevált módszer volt.
2014. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, egyél kemény ételeket, amiket jól meg kell rágni. Nekem is volt hogy almától esett ki a tejfogam, vagy a zsemlében maradt bent...
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok :D nekem ez a 2 első fog melletti mozog az egyik. Megpróbálom holnap. Köszi a válaszokat.
2014. máj. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!