Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kaptam ilyen szeparalo...

Tegnap kaptam ilyen szeparalo gumigyuruket a ket hatos fogaimra. Ma reggelre iszonyatos fajdalmam volt es lattam, hogy a bal oldalon a gumi nincs a helyen. Tovabb lent?

Figyelt kérdés
Felhivtam a rendelot es csak hetfon tudnak fogadni. De mar iszonyatosan szenvedtem igy elmentem a Semmelweis Egyetem Fogszabalyzos osztalyara ahol a foorvos kiszedte a gumit a bal oldalrol de nem tett vissza masikat a helyere. A bal oldalon a gumi kicsiuszott a helyerol es en is siman kitudtam volna szedni, de nem akartam. Lehet ebbol valami problema szerintetek, hogy a jobb oldalon ott a gumi de baloldalra csak hetfon kapok ujat...?es jovohet csutortokon mar ragasztjak a fogszabit. A doktorno aki szeparalt azt uzente de akkor mar keso volt mert kiszedtek, hogy normalis ha faj...persze nyilvan de mert a jobb oldalon is iszonytosan faj de a baloldalon jobban es nem volt a helyen sem. Szerintetek hulyeseget csinaltam, hogy elmentem es kiszedtek ?
2017. ápr. 7. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!