Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után nem ajánlott...

Foghúzás után nem ajánlott egyáltalán strandra menni, vagy csak úszni nem szabad?

Figyelt kérdés
Ma kihúzták a két felső bölcsességfogamat! Nem volt nagy cucc mondjuk, de a beavatkozás utáni betegtájékoztatón az áll, hogy ne menjek uszodába! Viszont holnapra van ingyen jegyem egy élményfürdőbe! Úszni úgysem tudok, szóval azt nem fogok... Szerintetek elmehetek? Nem lesz semmi gond? Miért nem ajánlott uszodába menni?
2010. máj. 11. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem kéne foghúzás után ilyen "mozgósabb" dolgokat csinálni,nehogy bevérezzen.

vagy pl.elcsúszol és pofára esel szerintem nem lenne kellemes.

2010. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ebben igazad van, bár nem szeretnék pofára esni még ha nem is lenne semmi gond a fogammal! Meg mondjuk én nem is vagyok az a tipikus "kacsa", hogy mindent kipróbál a fürdőben meg ilyenek, kb. csak beülök a vízbe és ülök! :)

Ennyit sem szabadna szerinted?

2010. máj. 11. 16:48
 3/4 anonim válasza:
Szerintem NE menj, mert foghúzás után nem ajánlott a túlzott mozgás.Inkább pihenj, a jegyed meg add valamelyik barátodnak hogy ne vesszen kárba, biztosan örülni fog neki!;):D
2010. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsaitokat. Itthon maradtam. Azért szar, hogy a többiek ott nyomulnak és meg itthon, na de mindegy kibírom, amúgy sincs valami jó idő na meg még szinte el sem kezdődött a nyár...
2010. máj. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!