Mit csináljak hogy elmúljanak a sebek a számról?
Figyelt kérdés
Általában ki van sebesedve a szám, fölszakad, vérzik vagy csak ki van száradva, meg kis pöttyök vannak néha rajta. Elég idegesítő, mivel nem birom rendesen kinyitni a számat, ha pl.: ásítok mindig elkezd vérezni vagy valami. Most is jön le róla a felső réteg meg ilyenek. A szőlőzsír meg nem jó mert attól meg a herpesz jön ki...2010. máj. 10. 14:08
1/4 anonim 



válasza:





Egyél sok vitamint, főleg C-vitamint, illetve egy multivitamin kúra sem ártana.
Vegyél egy új szőlőzsírt és csak akkor használd, ha nincs épp herpeszed, különben állandóan visszafertőződ és azért jön ki.
Ne nyalogasd, rágd, szívogasd a szádat.
Esténként szőkőzsír helyett egyszerű (gyógyszertári) hidratáló krémmel is bekenhetnéd.
Ettől rendbe kell jönnie.
2/4 anonim 



válasza:





nekem is ilyen panaszaim voltak barátom mondta ,hogy sertészsírral kenjem be én kinevettem deh aztán bekentem és tényleg használt szóval DISZNÓ ZSIRRA FEL!!!:)
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd próbálkozok valamivel! :)
2010. máj. 10. 15:02
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!