Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha szinte mindig...

Mit tegyek ha szinte mindig kellemetlen a szám íze és néha szájszagom is van?!

Figyelt kérdés

Naponta 2-3-szor mosok fogat és használok szájvizet. Már fogmosás után kb 10-15 perc múlva is ilyen kellemetlen, rossz szájízem van.

Mit tehetnék ez ellen?


2010. máj. 6. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy valamelyik fogad rossz vagy gyomorproblémák (pl. reflux), először látogasd meg a fogorvosod, ha nem nyert, akkor irány a háziorvos beutalóért.
2010. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Legutóbb nem volt rossz fogam. A refluxnak pedig utána néztem de nálam ilyen tünetek nincsenek csak a szájíz de a többi nem.
2010. máj. 6. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Midenképp valami probléma lehet a gyomrodban, emésztésedben. Irány az orovs, és nyugodtan mondd neki a panaszodat, ő tudja hova irányítson! Ami jó szájvíznek aza corsodyl szájöblítő, de ezt higítani kell, és nem szabad sokat használni. Addig még rágó, mentolos dolgok, sajnos csak így feledkezhetsz meg a problémáról, míg nem orovsoltad! Nem lehet csak túlzás, és már betegesen beképzeled a dolgot?
2010. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Szerintem nem túlzás bár jó lenne ha csak az lenne.

Szájszagom szerintem ritkán van de a szájízem ha nem fogmosás vagy ivás után pár perccel vagyok akkor egyből kellemetlen. Ha rágózok és egy idő után csökken az íze akkor is ismét előjön a kellemetlen íz.

2010. máj. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!