Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Oldalt hiányzik pár fog,...

Oldalt hiányzik pár fog, hogyan tudnám házilag pótolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 23:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyos fogászati javításokat kis kézügyességgel meg lehet csinálni házilag is. Elmondom az én esetemet. Első kettő (felső) metszőfogam kilazult és kiesett. Lefűrészeltem a gyökér részt, oldalt kifúrtam és dróttal a szomszédos fogakhoz rögzítettem. Arra nem volt jó hogy almába harapjak, de legalább a "C" betűt ki tudtam mondani sziszegés nélkül és esztétikailag is jó volt.
2016. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
2016. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 jos80 válasza:
100%
Hazilag NEM megoldhato! Ezert Van a fogorvos,fogtekhnikus...szerinted viccbol tanulnak annyit hogy fogorvosok leggyenek .??tobb10,esetleg100 ezer euros gepek amikkel dolgoznak...
2016. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de a végeredményről kérek képet:DDD


Komolyra fordítva a szót: ezt te se gondolhatod komolyan. Egyrészt valóban nem véletlenül tanulnak az orvosok és a technikusok évekig, másrészt nem véletlenül kerül annyiba egy fogpótlás, amennyibe... Lehet hőbörögni az árakon, de meg kéne érteni, hogy a minőséget és az egészséget igen is meg kell fizetni. Csinálhatsz te akármiből házilag, olcsón fogat, legfeljebb allergiás reakcióid lesznek, netalán elrákosodik, tönkreteszed a még meglévő fogaid és az állkapocsízületed, mert fogalmad sincs, mit csinálsz.

Sok sikert!

2016. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
És ha én ezermester vagyok?
2016. okt. 24. 22:29
 26/40 anonim ***** válasza:
83%
kérlek ird meg ha rájössz mert nekem meg a bal herém hiányzik s azt szeretnném házilag pótólni
2016. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz ezermester, de a fogászat, fogtechnika nem tartozik azok közé, amit otthon barkácsol az ember. Ha meg mégis értenél hozzá, nem tennél fel itt kérdést róla...:D
2016. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

vegyél a piacon egy fogsort.

sorban ott vannak, még fel is próbálható sorban

2016. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fogsor alakú gumicukrot ami kicsit keményebb cukorból van. Ez színes is, naponta variálhatod, hogy milyen színűek legyenek a fogaid. :D
2016. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Vámpír fog is van , szét kell szedni, összekell rakni.
2016. okt. 25. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!