Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mert budos reggel a szam?

Mert budos reggel a szam?

Figyelt kérdés
Maskor nem szokott budos lenni esetleg neha..de reggel inkabb!s rossz fogam sincs!Mit tehetnek ellene?mert ha masnal alszom fogmosas elott nem tudok nagyon beszelni masokkal!
2010. ápr. 24. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Éjjel a szádban baktériumok termelődnek, melyek nem tudnak "szabadulni". Ezek okozzák a reggeli rossz leheletet.
2010. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.. Egyébként sokmindent nem tudunk tenni ellene.. reggel irány fogat mosni!:D
2010. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2010. ápr. 24. 09:03
 4/6 anonim válasza:
én is így tudom hogy baktériumok termelődnek és még hogy a gyomrod akkor emészt főképpen és ez a gyomrod szaga mindenkinek büdös ilyenkor a szája lehet az akármilyen úri pcsa vagy akárki. Nagyon ez ellen semmit nem tehetsz reggel fogat kell mosni de este is :) a fogmosás sosem árt =)
2010. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oke koszonom hogy segitetetek
2010. ápr. 25. 10:59
 6/6 anonim válasza:

Fogmosás után mindenképpen használj szájvizet. Min. 1 percig öblögess vele alaposan.

A szimpla fogmosástól a szádban lévő baktériumok nem pusztulnak el.

2010. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!