Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hónapja be tömtek egy...

1 hónapja be tömtek egy fogamat ami nem is fájt csak mondta hogy lyukas. Nem volt érzékeny meg semmi De most. Mitől van?

Figyelt kérdés
Szóval úgy alapból nem fáj.De ha eszek és oda kerül egy keményebb falat és ráharapok fáj,ha iszok hideget fáj ha meleget fáj ha cukrosat iszom attól is fáj. És ha pl kicsit tényleg jobban ráharapok valamire akkor a fájdalom el sem múlik teljesen. Eddig semmi próblémám nem volt vele hiába volt lyukas.Mitől van? Vissza kell mennyek és gyökér kezeli/ kihúzza? Tényleg nem lehetett nagy lyuk mert injekciót sem adott.Elmúlhat egyáltalán?
2016. aug. 31. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég tömte. Nagy lyuk volt rajta. :)

Ha ráharapok akkor nekem is előfordul, hogy kellemetlen érzés jön elő, azonban nem az a kifejezetten fájó érzés.

Két hete elkezdett érzékennyé válni, viszamentem, hogy mi a baj vele. Elkezdte kapargatni, és közölte, hogy semmi probléma nincs a töméssel, bevan picit gyulladva a fognyaknál, kaptam rá egy szert, és érzékenységre való fogkrémmel kell mosni. Azt is kaptam!

A dokim és a segédje nagyon kedves, sok dologban segített! Helyre rakták a fogsorom egy nyári szünet alatt. :) hozzátenném, hogy ingyenes doki! :)

2016. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!