Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér tömés után lehet kajálni...

Fehér tömés után lehet kajálni azonnal?

Figyelt kérdés
Kaptam tömést és fál óra múlva kekszet rágcsáltam (rágófog volt tömve), mert a doki semmi ilyen sem mondott, nekem sem jutott eszembe. Kieshetett? :O
2016. júl. 21. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán , 1-2 óra pihi kell neki . Állandó evés miatt beteg és néz ki úgy a társadalom többsége ahogy kinéz .
2016. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem első gondolatom tömés után, hogy ne egyek legalább 1 óráig, ezt így nem is értem. :D Van olyan tömés, amely után rögtön lehet enni, de én úgy vagyok vele legyen bármilyen 1 óráig legalább ne egyen az ember utána, olyan nincs, hogy ezt ne bírja ki valaki.
2016. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok, ja hogy a kérdésre válaszolja nem biztos, ha jó minősége van nem biztos, hogy kiesik, de figyeld.
2016. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is kibírnám (4-kor ebédeltem), de megfeletkeztem róla.
2016. júl. 21. 19:04
 5/8 szamo77db ***** válasza:
A nyelveddel nem tudod kitapintani, hogy benne van-e a fogadban a tömés? Esetleg tükörben megnézni, zseblámpával bevilágítva, hogy jobban láss?
2016. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta semmit, mert teljesen ugyan olyan mint a fog színe és fogalmam sincs melyiket tömték. :(((((
2016. júl. 21. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Van amelyik után lehet enni azonnal, bár nekem mindig azt mondták, hogy 2 óráig még ne egyek.
2016. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy átlag fényre kötő kompozit anyagú tömés szerintem terhelhető azonnal, csak azért mondják a fogorvosok, hogy ne egyél néhány óráig, mert amíg az érzéstelenítő hat, simán ráharaphatsz az ajkadra vagy egyéb részeidre. Mondjuk a komolyabb terheléssel (kemény magok mondjuk) várnék egy napot.
2016. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!