Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő után rakják fel a...

Mennyi idő után rakják fel a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Augusztus 31.-ére van időpontom az első konzultációra, akkor már lesz mintavét, vagy nem? SZTK-s dokihoz megyek. Kell majd húzni is, meg az egyik fogamat tömni, ezekhez viszonyítva kb mikor lesz felrakva? November elején már fent lehet majd?

2016. júl. 17. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit kell még csinálni és milyen sűrűn kapsz időpontot: legfeljebb 1 hónap múlva.

Ha van még teendő (foghúzás, szuvas fogak tömése, fogkő...) akkor későbbre teszik a lenyomatvételt (húzás után min. 1 hét sebgyógyulás). Ezért érdemes lenne még augusztusban megcsinálni legalább a tömést. A foghúzásról meg a fogszabis doki dönt, a saját fogorvos csak akkor húzza ki, ha papíron megvan hogy pontosan melyik fogról van szó.

2016. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem novemberre már felkerül. :)
2016. júl. 17. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, akkor én 2013. Dec.-Ben mentem úgy megbeszélésre, hogy elmondta a doki, hogy mit és hogyan kell csinálnia de előtte lehet, hogy volt mar mintavétel


Januárban húztak 2 fogat és márciusban kaptam meg a fogszabit

2016. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!