Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki hogy 18éves leszek és...

Ciki hogy 18éves leszek és már van 2 pótfogam (szem és metszőfog)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 12:15
1 2
 11/13 anonim válasza:

Valamint a fogcsikorgatás is okozhatja a gyökér károsodását (fogorvosom mondta).

Ha egyedül alszol, akkor esetleg évekig ki sem derül.

Nem csak a csikorgatásról van szó, hanem az erős szorításról. A normál terhelés sokszorosa éri ilyenkor a fogakat.

Az ember elsőre azt gondolná hogy ez csak a felszínt koptatja - persze ez is nagyon káros - de nem így van.

2010. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem nem ciki....13 éves korom óta van 1 műfogam....mivel gurultam egy jó pár métert egy hegyrőlXD
2010. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki, viszont szerintem sokkal cikibb lenne, ha nem gondoskodtál volna arról, hogy fog legyen a szádban!Főleg, hogy ezek a fogak nagyon elöl vannak és látszanak már egy mosolynál is.Tehát ne szégyeld, nagyobb szégyelni valója van annak akinek nincs foga pedig anyagilag megengedhetné magának, csak éppen a cigi vagy más élvezeti cikk fontosabb a számára.(mert én ismerek ilyeneket)
2010. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!