Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki hogy 18éves leszek és...

Ciki hogy 18éves leszek és már van 2 pótfogam (szem és metszőfog)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Öcsémnek óvodában lett az első fogpótlása (focizni tanult és az egyik metszőfoga bánta). Mellesleg egyáltalán nem látszik. Ha jó orvos csinálja, akkor akinek nem mondod el, az meg se tudja különböztetni a pótolt fogat az eredetitől, egyébként sem tudhatja, miért kellett a pótlás.

Egyetlen esetben ciki: ha arany- vagy ezüstfogat csináltatsz, annál kevés rondább dolog van szerintem (de gondolom, nem erről van szó :) )

2010. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm!Normális fehér fog!

Amúgy azért mert a gyökerek elhalltak!

2010. ápr. 15. 12:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ciki..Van egy unkatestvérem aki még nincs 30 éves,és már alig van saját foga,szinte mind pótolt..nem látni rajta,és mi is csak azért tudjuk,mert elmondta..

Az ő esetében egy betegség tette tönkre a fogait..Minden fogának a gyökre fokozatosan elhalt..Erről ő nem tehet...

2010. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ne haragudj elmondanád hogy mi az a betegség mert nekem is a fogaim kezdenek elhallni!És hogy esetleg nállam is kialakulhat-e!Köszi
2010. ápr. 15. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.. Az a ciki hogy egy fiúnak az összes foga el van rohadva. /osztálytársam/
2010. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!
2010. ápr. 16. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azért mondtam. Lánynak még cikibb lenne.
2010. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tegnap 12:37 vagyok.

Az unokatestvérem aki lány 28 évesen méhnyakrákot kapott,és e miatt mentek tönkre a fogai..Fogalmunk sincs,hogy miért pont a fogai mentek tönkre,de ma úgy van vele,hogy ennél nagyobb baja ne legyen többet..Hál istenek már túl van a betegségén,de a foggyökerei tönkrementek..De tényleg nem látni,hogy nem igaziak.nagyon szépen megcsinálták neki...

2010. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a részletes leírást, de azonkivűl mindenkinek!
2010. ápr. 17. 09:51
 10/13 anonim válasza:
Az a legfontosabb, hogy rendben tartsd őket. Az lenne ciki, ha azok helyett nem lenne semmilyen fog a szádban.
2010. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!