Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 24 éves vagyok és hiába...

24 éves vagyok és hiába vigyázok a fogaimra, lassan már mindegyik őrlőfogamban tömés lesz. Más is küszködik ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Próbálok úgy táplálkozni, hogy megfelelő mennyiségű vitamin és ásványi anyag jusson a szervezetembe. A fogaimat rendszeresen mosom elmex -szel és elmex géllel, de úgy látszik, hogy örököltem a gyenge fogakat.
2010. ápr. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem is ez a problémám:(

szóval nem vagy egyedül:)

sajnos ez örökletes dolog...de nem hibáztathatunk érte senkit:) én már nagyon sokat szenvedtem a fogaim miatt, nem csak az örlők miatt...:(

nagyon megértelek...én is hiába mosom mintha nem érne semmit...volt fogdoki aki azt mondta, nem tudok fogat mosni, de az egy bolond volt:D elmentem egy rendes fogdokihoz és ő is mondta, hogy nem azért van, hanem azért mert genetika, gyenge a fogaim állománya:(

szóval erről senki nem tehet, te se és más se...amint látod, hogy kezd omlani a fogad, menj el fogdokihoz és akkor nem romlik nagy mértékben tovább:)

tudom, hogy nem könnyű elmenni...de azért mondom, mert én volt h sokáig halasztottam...és az sem jó:)

próbálj ki esetleg más fogkrémet, ami a fogak erősítésére van:)

vagy van sokféle szájvíz, amik szintén jók lehetnek, baktériumok ellen is:)

semmiképp ne keseredj el, mert más is van így, sőt elég sokan:)

mosooooly:)

sok sikert:)

19/l

2010. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Szinte az összes fogam betömve, több gyökérkezelve, koronám is van. Nem tudok mit tenni, minthogy rendszeresen járok fogorvoshoz és minden újonnan keletkezett kis hibát időben megcsináltatok.

Ha nem tudok valahol fogat mosni, bekapok egy rágót.

2010. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló.


Én is ilyen vagyok, Még csak 20 éves vagyok, de már 14 tömött fogam van, pedig én is rendszeresen mosom.

2010. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szevasz!


Nekem is! a fél fogsorom tömve. és csak 20 vagyok! be vagyok szarva én is hogy mi lesz:(

2010. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!