Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés ilyen esetben...

Gyökérkezelés ilyen esetben fájna igaz?

Figyelt kérdés

Van elől egy fogam, ami már nekem régótta gyanus hogy gyökér kezelni kell, kicserélte az orvosom a tömést benne. Már maga a tömés is fájt, hiába kaptam érzéstelenítőt, mondta is hogy "igen elkezdett szuvasodni". Sajnos hiába tömte be, kocogtatásra fáj, szerintem be van gyulladva. Már 2 hónapja + a mellette lévőből kiesett a tömés (az is fájdogál) + hátul is van egy fogam azt meg huzni kell szintén fáj.

Teljesen kész vagyok már. Az egész felső álkapocs részembe sugárzik minden, teljesen leszív. Jó idelye csak fog orvoshoz járogatok. 31F


Ez a gyökér kezelés ennél a fognál ha már a furás is fájt, akkor nem uszom meg fájdalom nélkül igaz ?


2016. jún. 26. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!