Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma vacsoránál letört a fogambó...

Ma vacsoránál letört a fogamból egy kis darab, mire fog fájni? Mennyiért csinálnák meg?

Figyelt kérdés

Azért mert holnap suli után hívom fel a fogorvost és majd megyek hozzá, de lehet arra fájni fog. Érzem is, elég zavaró.

15 éves lány vagyok


2010. ápr. 11. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején az első fogamból tört le egy kis darab, olyan 2-3000 Ft-ért tett bele egy pótlást. Aztán amikor a pótlás kitört (puha kenyérben) akkor csinált rá a fogorvos egy koronát (olyan 12000 Ft) volt. Ennek 7 éve. Most éreztem, hogy mozog, elmentem, s neki sikerült is egyből leszednie egy mozdulattal. Visszaragasztotta és most újra jó. (Ingyen) Igaz, ott hagytam nála így is rengeteg pénzt, mert volt lyukas fogam és gondoltam, ha már rászántam magam, hogy elmenjek, akkor betömetem az összes lyukat és leszedetem a fogkövet. 4 fogamat tömte, összesen 22000Ft-ba került. De így legalább nem kell mennem egy ideig.


Mindenképpen menj el fogorvoshoz, mert utána csak rosszabb lesz. Fájni fog, érzékeny lesz, jobban szuvasodik.

2010. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Énis jártam már úgy egyszer, hogy letört egy darab a fogamból és akkor épp külföldön voltam 1 hétig... És addig nem fájt, sőt utána sem.. Miután letört, rá 2 hétre mentem fogorvoshoz, és még akkorsem fájt, szóval nyugodtan mehetsz későbbis fájás szempontjából. Csak azért kéne hamarabb, hogy ne romoljon tovább, mert akkor az kellemetlen..:)
2010. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a kettőtöknek.
2010. ápr. 11. 20:58
 4/5 A kérdező kommentje:
előbb kértem időpontot csütörtökön megyek :) (nem sok örömmel)
2010. ápr. 12. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog fajni, csak konnyebben lyukad
2010. ápr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!