Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt fogszabályzósok! Nektek...

Volt fogszabályzósok! Nektek meddig volt fenn?

Figyelt kérdés
És mennyire volt kellemetlen, mennyire voltak össze-vissza a fogaitok?
2016. máj. 15. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig éjszakai fogszabályzó volt. Aztán 1,5 évig nappali. Elég rossz volt főleg először. Egyébként nekem keresztharapásom volt.
2016. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 évesen kaptam, 2 évig éjszakai, utána 2 évig állandó volt. Egyébként nem használt valami sokat. Egyetlen szemfogam volt rossz helyre nőve, hiába szenvedtem a szabályzóval, meg sem mozdult. Felnőttként végül elmentem és kiműttettem.
2016. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
11 évesen tették fel a nappalit, ha jól emlékszem, két és fél évig volt. Nem volt olyan vészes a fogaim helyzete, itt-ott máshogy állt néhány fogam, de semmi komoly. Aztán kaptam éjszakait, amit még máig is hordanom kell (most leszek 17...), de folyamatos leszoktatásban van, hetente-kéthetente teszem már csak fel. Kellemetlen csak az elején volt, a nappali és az éjszakai is.
2016. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!