Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi igazolás, diákként...

Fogorvosi igazolás, diákként ez hogy van?

Figyelt kérdés

Elmentem a körzetihez, időpont nélkül. (Fájt nagyon)

8:00-tól 9:30-ig vártam a váróteremben, majd 9:30-tól 10:00-ig bemehettem, nem csinált semmit, csak felírt egy gyógyszert, mondta hogy majd ha lemegy a gyulladás akkor gyökérkezelés stb.


Namost igazolást 9:00-10:00-ig kaptam. Nekem az első órám 7:45-től kezdődik. Mivel bejárós vagyok, így max az utolsó órámra értem volna be, ha bementem volna.


Ezt az igazolást az osztályfőnököm max 1 órára fogadná el, (tapasztalat) így be se viszem, szülő leigazolja.


Miért nem adnak a fogorvosok hosszabb igazolásokat?

Mert így lehetetlen nyáron kívül fogorvoshoz menni.

(Délutánonként nem az én fogorvosom van, csak heti 1x, de akkor meg nekem kötelező sulis sport van)


2016. máj. 9. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A "kezelés" idejére adott ezek szerint igazolást, ez orvosfüggő ez amúgy, az utazásodhoz és a várakozásodhoz neki nincs köze hogy hogy oldod meg. 8kor bekopogtál vagy szóltál hogy jöttél? Ha látott az asszisztens akkor mondhattad volna hogy 8kor jöttél, suliba jársz, stb. Van ahol csak akkor adnak úgy ahogy kell, ha mondod a dolgokat. Ilyenkor házi vagy gyerekorvoshoz kell menni hogy ő adjon egész naposat, mert így ő adhat.
2016. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A körzeti orvost pont nem érdekli, ki megy dolgozni,ki iskolába, kinek van időpontja stb. Időponttal is ültem már másfél órát -váróban, mert az újakat is el kell látni. Ez délután volt. Reggel nem véletlen neem hívta be, más is megy dolgozni meg iskolába, gondolom azért mentek oda elsők között és gondolom időpontjuk is volt. Ez sajnos így működik.


Beszéld meg az ofővel,el fogja hinni, hogy így történt. És a továbbiakban kérj időpontot, pl kérd, hogy te lehess az első és akkor utána beérsz suliba. Én mindig ezt csináltam. Amúgy délutáni rendelésnél is, hogy ne kelljen váárogatnom, mert bemegy előttem egy időpont nélküli..

2016. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére osztályfőnök elfogadta, bár mondta hogy nem igazán szabadna.


Akkor viszont ez a rendszer el van rontva, ezt kellene megreformálni, nem a menzát és az oktatást.

2016. máj. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!