Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 évesen lehet még tejfogam?

15 évesen lehet még tejfogam?

Figyelt kérdés
tudom h an ehhez hasonló kérdés...de én msot nagyon megijedtem.."felfedeztem" h mozog az egyik szemfogam..nemt udom h tej vagy maradandó fog-e..valószínűleg tej..de mivel elöl van..az elég ciki ha kiesik..msot emgyek gimibe..és nekem nagyon lassan nőnek a fogaim..tiszta ciki lesz úgy menni h hiányzik a fogam vagy még csak akkor nő...mit csináljak minjek el fogászatra??nem is biztos h mozog..de szerintem igen...:S:S:S
2010. ápr. 4. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2010. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
és amíg nem tudsz helyesen írni lesz is!
2010. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen lehet.. osztálytársamnak is van még nem is egy és ő 16 éves..
2010. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igen lehet .

én is 15 éves vagyok, most esett ki egy tejfogam XDDDDDDD

raadasul ha nagyonvigyorgok látszik, mindenki ezzel baszogat, decsak röhögök rajta XDDD

énmég van egy .. : D


15*L

2010. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

hát nekem 13 évesen már nem volt tejfogam.

elöl lévö tejfogam már kiesett 8évesen.

szal elég hamar

tavaly nyáron 8 lyukas fogam volt.:S:S:S

szal nemjó ha ilyen hamar kiesnek.

dehát nah ezvan:D

2010. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
jahm am 15L
2010. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
létezik olyan, hogy csírahiányos (vagy milyen) a fog. Valakinek felnőttkoráig megmarad a tejfog, és nincs alatta csontfog. De persze lehet hogy csak későn esik ki :)
2010. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok,túl egy szülésen és mégis van 2db:)) A doki azt mondta,hogy igazi kuriózum:))
2010. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem 16 évesen is volt kettő. az egyikről kiderült hogy azért van mert az igazi fekszik az ínyemben és nem tollja ki a tejet.
2010. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen húzta ki a fogorvos az alsó bal 5-öst. Nem mozgott, csak épp nem voltak hajlandó gyerekkoromban betömni, mivel azt mondták úgyis nemsoká kiesik (SZTK). Nem is mozgott, de nagyon szét volt már rohadva és viszketett alatta, így kénytelen voltam kihúzatni. Egy kis csonk volt, valóban nem maradandó fog, hisz nem volt gyökere. Azóta sem nőt a helyén semmi, mivel csírahiányos. Szerinem menj el panorámaröntgenre és akkor kiderül, hogy csak lassabban nő a maradandó fogad vagy nincs is.
2019. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!