Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan mulasszam el a kellemet...

Hogyan mulasszam el a kellemetlen szajizt?!

Figyelt kérdés

Mar mindend kiprobaltam szajviz rago szajspray..de semmi sem akar hatni vagy csak rovid idore 😕😕😕 Viszont most vasarnap

lesz egy randim

es nem merek majd a sraccal csokolozni felek, h megerzi ezt a rossz szajizt..


2016. márc. 8. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:

ja es van egy rossz fogam plusz inygyulladas a napokban meg az afta is kijott a nyelvem hatso reszen :(( fogorvoshoz meg legkozelebb jovoheten jutok el

csak. legyszi segitsetek nagyon el vagyok keseredve felek, h semmi nem fogja elnyomni a rossz szajizt :(

2016. márc. 8. 12:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd át jövőhétre. Gáz, ha első alkalommal már büdös a szád.
2016. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem egy orszagban lakunk en angliaban o meg indiaban lakik es en

meg szombaton utazok indiaba es vasarnap talalkozunk.. szoval nem nagyon tudom atteni

2016. márc. 8. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég cinkes szituáció randi szempontjából


Ha rossz fogad van akkor az okozza a szájszagot egyértelmű

Ezen kivűl okozhatja még fogkő is ellenőriztesd le azt is ha már ott vagy a fogorvosnál


Az ingyulladásra antibiotikumot fognak felirni de kétséges, hogy amig tart az ingyulladásod egyáltlán hozzányúlnak e a rossz fogadhoz mert először le kell húzni a gyulladást az inyről majd csak utána szokták kezelni a fogakat


Öblitsd ki a szádat szájvizzel randi előtt, és használj rágót a randin jobbat nem tudok tanácsolni én sem, ez egy elég kellemetlen összejött szituáció

2016. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az inyem nem ott van begyulladva ahol a rossz fogam van..az hatul van ez pedig elol az also fogamnal
2016. márc. 8. 13:00
 6/8 A kérdező kommentje:

es eleg piros pukli is

van ott..fogkovem nincs nem reg szedettem le

2016. márc. 8. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg tedd át a randit fogorvos utáni napra ha megoldható
2016. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ínygyulladásra az antibiotikum túlzás, elég az antibakteriális szájvíz is (corsodyl, listerine (lila), curasept...). Ezen kívül csökkentsd a savas ételek/italok mennyiségét (gyümölcslé, szénsav...) és igyál rengeteg folyadékot. Komolyan: napi legalább 2l-t!
2016. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!