Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Késő már a fáradozás?

Késő már a fáradozás?

Figyelt kérdés

Amikor 2015-ben és 2014-ben voltunk fogászaton a sulival,akkor fogszabályzót javasoltak,én pedig rettegek ettől a dologtól.Azon kívül hogy mindenki csúfolna(még bőrbetegségem is van)és le se szakadnának rólam,azon kívül teljes békében élek a tudattal.

Olyan egy hónapja mosni is kezdtem a fogaimat,kevés eredménnyel.Egy nap 2x,3x,4x...A fogaim még mindig ugyanolyan csúnyák,sárgák...

Szerintetek?

Megúszhatom ha sokáig csinálom,vagy szaladjak a fogorvoshoz?



2016. jan. 1. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogszabályozónak nincs köze a fogak színéhez. Nem értem ezt a gondolatmenetet a kérdésben.
2016. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csúnyán is nőnek.

Azért írtak fel fogszabályzót.

Én csak javítani szeretnék rajta ezzel.

2016. jan. 1. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert eddig nem mostál fogat? Az szép. :/ Jó lesz, ha megtanulsz rendesen fogat mosni, mert a fogszabályzóval még macerásabb lesz. Kit érdekel, ha csúfolnak miatta? Az az ő éretlenségi bizonyítványuk. Milyen bőrbetegséged van egyébként?
2016. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fogszabályzót gondold át. Én is anno mondtam, hogy nem kell, így felnőtt fejjel, pedig több százezer Ft kell fizetnem érte. Az hagyjám, hogy ocsmány a fogam, de a túlharapásom miatt muszáj volt fogszabályzót kapnom, mert migrént okozott.


Manapság nem hiszem, hogy ciki lenne, rengeteg tininek van fogszabályzója. Nem hiszem, hogy csúfolnának, ha igen akkor meg mi van, inkább éled le az életedet úgy, hogy ki sem mered nyitni a szád, mert csámpásak a fogaid? Gondold át a dolgot.

2016. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:

Dehogynem.

Csak kevésszer;2x,3x.

Mellesleg ekcéma.

Az a durvább fajta.

2016. jan. 3. 20:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,és igyekszem leveledet nem sértésnek venni ;) :)
2016. jan. 3. 20:45
 7/8 A kérdező kommentje:

3.válaszoló:

Köszönöm. :)

Akkor meg indulok a fogashoz.

2016. jan. 3. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Professzor mondta, hogy még felnőtt korban SEM késő a fogszabályozó, ha egészségesek a fogak vagy ki vannak javítva a lyukak.
2016. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!