Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség kell aftával kapcsola...

Segítség kell aftával kapcsolatban. Főleg hozzáértők segítségét várom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron voltam egy táborban a Dunánál és ott úgy vettem észre valószínűleg a víztől kijött a számba afta. Nagyon szenvedtem ott tőle, de nem ez a lényeg. Azóta elmúlt, egy kis időre csak. Folyamatosan előjön. Kicsit elmúlik és újra előjön. Nem tudok megszabadulni tőle és nagyon bosszant most már.

Fogat mosok naponta kétszer, van hogy szájvizezek is, nem is mások után üvegből és mégis ez van...

Most több is van (2-3) és fáj és bosszant.


Hogyan tudom hamar eltüntetni? Hogyan lehet a terjedést megelőzni/megállítani?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 15. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a gél pillanatok alatt gyógyítja az aftát.

[link]


Viszont én még javaslom, hogy beszélj fogorvossal is, mivel folyton kiújul.

2015. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Phlogosol öblögető is jó rá, de egy kivizsgálás nem ártana ha gyakran előjön, pl nem vagy-e vashiányos, bár lehet ételekre is érzékenység, de még stressz is okozhatja.
2015. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!