Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati varratkiszedés házilag?

Fogászati varratkiszedés házilag?

Figyelt kérdés

Miért ne csináljuk, vagy miért nem gond ha csináljuk?


A kérdés elméleti. Jobban mondva egy ismerősöm ma mesélte, hogy 2 hete a felesége szedte ki az implantátum műtét utáni varratokat.

A társaság erre két felé szakadt, de még így sem tudtuk eldönteni, hogy butaság vagy csak idő spórolás a házi varratszedés..

Egyébként az indok, hogy miért nem ment orvoshoz az volt, hogy "nem fizetek én 15 ezret, hogy kiszedje a varratokat"


2015. okt. 29. 16:55
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Ha magánorvoshoz ment, akkor idejében tudnia kellett volna, hogy ez nem lesz olcsó! Az otthoni varratszedés pedig egy nagy marhaság.
2015. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szedném ki magamnak. Azt külön viccesnek találom,hogy egy implantátum már önmagában is tetemes költség,és pont a varratszedésen szeretne spórolni az illető XD

ad3: mutassatok már egy helyet,ahol 15 ezer a varratszedés,én egy átlagos BP.i árakkal dolgozó fogászatra járok,olcsónak nem mondanám semmiképp (pl vidéki fogászatokhoz mérten) ,de emlékeim szerint 2-3 ezret fizettem varratszedésért ..

2015. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ami magától kijött, de én sem szedném ki magamnak egyébként.
2015. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!