Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van tapasztalata valakinek...

Van tapasztalata valakinek fogászati ügyben?

Figyelt kérdés

Fáj a fogászati varrat kiszedés?

Lassan ki kéne szedetni a varratot de félek tőle. Mennyire fáj?


2015. okt. 23. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag egyáltalán nem fáj. Legalábbis a fiamnak szedtek ki és nagyon félt, de meg sem érezte.
2015. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj, egy kis pillanatnyi csípést éreztem amikor kiszedték, ne izgulj.
2015. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj. Elég nagy varratom volt mert 2fog helyénél lettem szabdalva. Talán egy szálat éreztem ahogy kihúzott de az is inkább csikiző érzés volt mint kellemetlen.
2015. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam egy kicsit. Sajnos nagyon parázok minden dolgon.. Már az is csoda, hogy bemenrtem ülni a fogorvosi székbe.
2015. okt. 24. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, én is nagyon félek. Úgy mentem be a varrat szedésre hogy azt gondoltam hogy érzéstelenítést kérek, mondjuk előtte egy héttel engem megkínoztak rendesen így csak a fájdalom járt az eszembe bent a szájsebészeten. Aztán lányos zavaromba elfelejtettem érzéstelenítést kérni szerencsére, biztos röhögött volna a doki, utólag én is magamon hogy annyira féltem. :D


Nyugi tényleg nem érezni :)

2015. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!