Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos nem perelhet be...

A fogorvos nem perelhet be vagy valami?

Figyelt kérdés

Kb szó nélkül hagytam ott,mert amit kértem volna arról lebeszélt,hogy miért ne úgy legyen ahogy én akarom.. viszont ajánlott mást,akkor elfogadtam,viszont már akkor tudtam,hogy azt nem akarom! Aztán miután be fejezte az úgymond "előkészítést" kb ennyibe maradt..talán valahogy nyár elején voltam utoljára.. aztán azóta nem igen kerestem. A napokban kerestem egy másikat,az megcsinálja azt,amit én akarok.

Sajnálom,hogy végül ott kellett hagynom az előzőt, talán furcsa,de szerettem őt, nyugodt voltam, jó volt a légkör. Szóval ő úgy van vele,hogy majd jelentkezem..

Viszont 2 emailt is küldtem az elmúlt hónapban,de semmi válasz..

A jelenlegi viszont kérne panoráma röntgent felvételt.. csak nem tudom,hogy kérjem el,egyáltalán azt oda adja ?? Még sem mondhatom meg,hogy bocs,de máshogy megyek..utána meg nem mehetek már vissza hozzá,mert látni fogja,hogy más már megcsinálta a munkáját. Szóval ezért,hogy én ott hagyom és mással dolgoztatok nem támadhat be ??


2015. szept. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Miii? :D


Akár SZTK, akár magánorvos, nem fog sírva fakadni,hgoy nem mész vissza hozzá. A te egészségedről van szó, a te felelősséged, semmilyen kötelezettséged nincs. Ez nem általános iskola,hogy el kell számolnod,hogy kinél mikor voltál.

2015. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tette, akkor valószínűleg már nem is fogja, viszont az elvégzett munkát nem kifizetni - ez közönséges lopás. Ha egy kis tisztesség lenne benned, kifizetnéd, nem menekülnél előle, hiszen azt a munkát a másodiknál már nem kellett kifizetned. De még a panoraröntgent is elkérni - az már végképp pofátlanság, csináltass újat. Úgyis frissre van szükség, a fogazat változhat.
2015. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kár,hogy alkalmanként fizettem mi?! Semmilyen pénzel nem tartozom!
2015. szept. 10. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Okos fogorvos. Hidd el, megél nélküled is...
2015. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a jó istenért perelne be?
2015. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen alapon, mire hivatkozással (vagy milyen jogszabályra hivatkozással) perelne be???? Azzal, hogy nem őt választottad, hanem egy másik fogorvost??? Hát ki is röhögnék a bíróságon! :D
2015. szept. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A panorámaröntgent is elküldi holnap,szó nélkül igent mondtak rá!
2015. szept. 13. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!