Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hülye kérdés, de mégis...

Lehet hülye kérdés, de mégis érdekel! Jót tettem így a fogmosással, vagy nem?

Figyelt kérdés
Fogat mostam egy jobb minőségű fogkrémmel. Ezek után megkívántam a kakaót, ittam egy bögrével, de nem bírtam így elaludni, ezért elmentem újra fogat mosni rögtön, de már csak egy nagyon olcsó gagyibb fogkrémmel. Anyum leordított, hogy hogy gondolom én hogy 10 percenként mosom a fogam, és hogy most a jó fogkrém hatásait csökkentettem a rosszabbal. Lehet egy jó krém hatását egyáltalán csökkenteni, ha rá 10 percre egy rosszabb minőségűvel átmosom? Hagytam volna a második mosást? De hát cukros volt a kakaó. És csak spórolásból mostam másodszor az olcsóbbal a fogam.
2010. márc. 10. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én anyumat nem érdekelte, hogy kicsi koromban csokit ettem fogmosás után, vagy meg sem mostam. Most, felnőtt fejjel szenvedhetek..
2010. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!