Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sokat árt a fogaknak ha 2...

Sokat árt a fogaknak ha 2 hónapja nem mostam meg?

Figyelt kérdés
Elromolhatnak ennyi idő alatt?
2015. aug. 15. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fúj ba zd meg ...
2015. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...
2015. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy milyen ételeket ettél,de igen nagy eséllyel lyukadhattak ki... ne haragudj de ez undorító dolog,alapvető hogy az ember naponta min. 2szer fogat mos...
2015. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ezidő alatt egy deka szénhidrátot, vagy származékát nem ettél, akkor nem különösebben. Ellenkező esetben igen, már cseszheted.
2015. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


Alapvető az, hogy az ember napi egyszer mosson fogat, a kettő az ideális, de alapvetőnek még nem mondanám.

2015. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös


Akkor helyesbítek: NÁLAM és az én környezetemben meg még több millió embernél a napi két fogmosás alapvető..

2015. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Elég nagy hülyeséget csináltál! Mi tartott vissza ennyi ideig a fogmosástól? Igen, elromolhatnak a fogak, ha ennyi ideig nincsenek ápolva.
2015. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én egyszer 3 hónapig nem mostam fogat mert ugy féltem a fogorvostol ami rég el rohad tovább romlot


fogkefétől hánytam

de borzalmas szájszagom volt fúúúj undoritó volt

és el is rohad a fogam

2015. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!