Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lett a fogamon egy kis fekete...

Lett a fogamon egy kis fekete pötty, magyarán kilyukadt, az ilyen kis lyukakat hogy fogja betömni a fogorvos? Kell szuri hozzá?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem csak injekció formájában adnak érzéstelenítőt, van ecsetelő is, ami egyáltalán nem fáj. Kérdezd meg a fogorvost, hogy ő mit használ. Egyébként nekem is volt ilyen kis pöttyöm és gyönyörűen megcsinálta az orvos.
2015. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen kis pötty aztan a röntgen kepen meglatta az orvos., hogy az egész fog lyukas belül, kihuzta... :(
2015. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A "szuri", azaz az érzéstelenítő injekció nem kötelező. Pici lyuknál nem kell fájdalomra számítani, tehát nem kell kérni injekciót. Én soha nem kérek, még nagyobb tömés cseréjekor sem. A mai fúrógépek gyorsak és vízhűtésesek, ezekkel nem fáj a fogfúrás. Régi fúrógép meg legfeljebb Mongóliában van, de ott is csak a sivatagban. Tehát bátorság! De nincs is szükség bátorságra. Ha mégis kitalálod, hogy fáj, menet közben is lehet kérni injekciót.
2015. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!