Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elkeserítenek a fogaim, mit...

Elkeserítenek a fogaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves múltam, de sajnos nagyon rosszak a fogaim. Eddig hármat húztak oldalról (csak akkor látszik, ha mosolygok) és egyet tömtek, de most az is nagyon fáj, félek, hogy kihúzzák. Nem tudom, megcsináltassam-e őket (kb fél év múlva jönne össze rá a pénz) mivel nem származom túlságosan jómódú családból, és íg hitelt kellene rá felvennem. Viszont borzasztóan zavar, csúnyának és semmilyennek érzem magam így. Ráadásul iskola után közigazgatásban szeretnék elhelyezkedni, de vélhetően így sokkal kevesebb esélyem lenne munkát kapni. Szerintetek? A rossz, unesztétikus foak tényleg ennyire el tudjá rontani egy ember életét? Mert én már az utcára sem merek kimenni így, depressziós vagyok, és úgy érzem, mindenki megvet és csúnyának tart ezért, és én is annak tartom magam. Bunkó válaszokat nem kérek, amúgy is épp eléggé rosszul érint ez.

2015. jún. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is baromira zavart, nekem 1 hiány volt, de már azzal sem szívesen mentem emberek közé. Mondjuk én ha nevetek, a bugyimat is látják, szóval nálam brutális volt egy jóhangulatban eltöltött perc is. nagyon igénytelennek tartottam én is magam, de érdekes, senki nem szólt meg, sokszor mondták is, hogy van hogy észre sem veszik, mert nem néznek bele a számba. Munkánál nem hiszem, hogy hátrány, hiszen nem elöl hiányzika fogad!
2015. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyis tartozásba vered magad nézz utána: létezik egy porcelán-héj amit az egész fogsorra tesznek. Alatta konzerválják a fogakat, így sokáig gyönyörű fogaid lehetnek.
2015. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, nem hallottam még róla:) és úgy kb mennyibe kerülne..?? Mert eddig úgy számoltam, netes infók alapján, hogy 200-nál alább nem úszom meg..és annyit is akartam szánni rá..bár gondolom, ez jóval drágább:(
2015. jún. 18. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, a legtobb ember nem foglalkozik vele, a munkahelyen sem, hacsak nem pultos elado vagy akinek allandoan mosolyogni kell az emberekre. Vagyis nem szamit hogy masok mit gondolnak. De: neked az EGESZ eleted meg tudja keseriteni.


Ne sajnald ra a penzt. Gondolj bele! Jo esetben van meg 40 fa$za jo eved, amikor elvezni tudod az eletet, es a fogaid vegig el fognak kiserni. A divat elmulik, a hajat lehet potolni (szupcsi parokak vannak) lehet sminket tetovalni, fogyokurazni, stb, vagyis szinte mindenen tudsz te magad is valtoztatni, de a fogaidhoz szakember kell es arra ne sajnald a penzt. Egyszer kell kinyogni az adossagot es utana mintha uj ember lennel, meg az idegenekre is mosoyogni fogsz az utcan.


Ez legyen most a legfontosabb, mert ez az ami a legjobban nyomaszt ahogy igy 'elnezem'.

2015. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!