Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miféle eljárás volt ez?

Miféle eljárás volt ez?

Figyelt kérdés
TB-s fogorvosnál voltam egy fájós fogammal és azt mondta kihúzza belőle az ideget. Megkaptam az érzéstelenítő injekciót majd fogadtak egy másik pácienst akivel egy órán át cseverésztek. Aztán behívtak és körülbelül majdnem meghaltam, rendesen kikotorta az ideget és végig 100%ban éreztem. Ez normális, mindenhol így megy?
2015. jún. 18. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

100%-ban nem érezhetted, mivel akkor üvöltve kirohantál volna. Nem jelezted, hogy fáj?


Az érzéstelenítőt szokták hatni hagyni, amikor a bölcsességfogamat kellett kioperálni, én is kiültem a váróba.

2015. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láthatta rajtam hogy fáj. Jó, lehet a 100% túlzás... De a végén Ő mondta hogy még lefekhetek ha nem tudok kimenni.
2015. jún. 18. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem bolcsesseget operaltak, (inyt kellett vagni az eltavolitashoz) es a szuri beadasa utan kb. 15-20 perc mulva jott be csak a doki. Nagyon nagyon kellemetlen volt de nem mondanam hogy fajdalmat ereztem. Inkabb a fejem fajt mert azon tamaszkodott es nyomta az arcom :o

Maskor masik dokihoz menj, vagy szolj kozbe, hgoy hekas, adjon meg egy erzestelenitot.


A paromnak komolyabb kezelese volt, ot utkozben meg ketszer megszurta, hogy tutti elzsibbadjon. O sem erzett fajdalmat csak matatas, mozgas, rangatas stb. Szerintem nem normalis hogy eros a fajdalom.

2015. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!