Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap bedagadt az inyem, a...

Tegnap bedagadt az inyem, a doki ma reggel injekcióval kezelte és azt mondta, hogy ha nem múlik el, akkor szerdán menjek vissza. Mitől lehet és mit fog csinálni ha nem múlik el?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt azt vettem észre, hogy mintha egy kicsit be lenne dagadva az inyem. Napközben már egyértelműen éreztem és láttam, feszült, de nem fájt és nem vérzett. Ma reggel elmentem dokihoz, azt mondta, hogy inytasakgyulladás - ha jól értettem -. Adott rá gyógyszert: belenyomott egy injekciót(?) a duzzadt inybe.

Ebbe nem vagyok biztos, de eléggé kellemetlen volt, tényleg injekciót adott bele?

Azt mondta, hogy ha szerdáig nem múlik el, akkor menjek vissza.

Járok fogorvoshoz, rendesen mosom a fogam, ráadásul alig 1,5 hónapja voltam kontrollon, akkor végignézte az összes fogam.

Akkor mégis mitől lehet és ha tényleg nem múlik el, mit fog csinálni velem szerdán? Nagyon félek...


2010. márc. 1. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami étel megsértette az így felszínét, és begyulladt, és az tovább gyullasztotta , mélyebben!Ez általában 1-2 nap alatt elmúlik!Valószínű azért szúrta meg hogy lássa nem e gennyes, mert ha igen, akkor a gennyi kibuggyan a tű mellett vagy helyén, és akkor azt ki kell tisztítani!De nem hiszem hogy gennyes lett volna, mert akkor szólt volna!Ecseteld szájfertőtlenítővel, és szedd a gyógyszert!El fog múlni!
2010. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!