Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mikor múlik el...

Foghúzás után mikor múlik el a fájdalom?

Figyelt kérdés
Egy olyan fél órája voltam fogorvosnál,el kellett mennem mert már bal oldalon a b4-es (ha így nevezik) már csontra levolt törve.Olyan 2-3 hónapja bedagadt és teljesen bevolt gyulladva.És amikor már ettem bele ment minden.Darabokra volt törve és már mondta az orvos hogy kikéne húzni.Még benne van az a vatta,de ha kiveszem kb meddig fog fájni a helye??Ömlött belőle a vér,huuu de rossz érzés volt,egy roh@dt rossz rémálom,már ott tartottam hogy hazafelé bele b_szok egyet a falba :( :/

2015. jún. 17. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma még eléggé fájni fog, vegyél be fájdalomcsillapítót és ha dagadt, akkor jegeld, vagy borogasd, remélem kaptál rá gyógyszert.
2015. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na kivettem azt a izét a számból,tiszta vér volt.Még minimálisan vérzik,de nem fáj :O lehet hogy már elhalt a gyökere amit kihúzott és azért?Vagy még bele jöhet a fájás?
2015. jún. 17. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Minimálisan még szivároghat majd a vér, ne szivogasd és ne öblögess, a helye fájhat majd, hiszen az egy nagy seb.

Tejes dolgot 4 napig tilos, de gondolom ezt mondta az orvos és vigyázz, hogy étel ne menjen a sebbe.

2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán még tart a zsibbadás, azért nem érzel fájdalmat.
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oldalt olyan mintha "behorpadt" volna az ínyem.Olyan fura :( Meg még az érzéstelenítő se ment ki belőle.Beszélni alig bírok.
2015. jún. 17. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Amig gyulladásban van ott minden, addig fáj. Gondolom kaptál gyógyszert is.
2015. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor azért nem fáj, még zsibbadt, majd ha kiáll a zsibbadás, addig ne egyél semmit.
2015. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ma nem is eszek majd holnap.Már a fa_om ki van ezekkel a fogakkal :/ már bocsi a szóért.Már néha úgy érzem hogy nincs értelme élni.Kéne már egy barátnő is,de így esélytelen egy komoly kapcsolat.
2015. jún. 17. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyél be esetleg valamit, amíg zsibbad es akkor utánna is minimálisan faj csak. Es ne szivogasd , ne szedd ki belőle az alvadt vért, tartsd tisztán, de óvatosan!

A barátnő hogy jön ide?

A fogadat csinaltasd mindenképp meg . Nagyobb az önbizalmam mióta jó a fogam!

2015. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Máskor ne várj 2-3 hónapot dagadt arccal, célszerű félévente, vagy évente elmenni fogorvoshoz és akkor még időben kezelni tudja a fogaidat és nem kell kihúzni.
2015. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!