Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghúzás?

Mennyire fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés

régebben 2-3 évvel ezelött kihúzák az egyik felső nagyőrlőmet és iszonyatosan fájt életem legrosszabb élményeként tartom számon...

2 nap múlva kihúzzák az alsó bal hatosomat ami be van gyulladva...



2015. máj. 12. 16:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem nagyon szokott fájni mivel rengeteg zsibbasztót tesznek rá aminek hála a fájdalom csökken... ki lehet bírni :)
2015. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amikor a felsőt húzák ugyaezt monták azán adtak 2-t a szájpadlásra meg a fog mellé..
2015. máj. 12. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hatni fog az injekció, akkor semmi fájdalom, csak kellemetlen, de ha nagyon gyulladt, akkor van hogy nem hat a lidocain, ilyenkor jobb előtte 1 hétig Dalacint szedni, ami leviszi a gyulladást.
2015. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát holnapután lesz és nem szedtem gyógyszert elötte
2015. máj. 12. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettőt húztak, nem fájt egyáltalán.
2015. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol húzatod a fogad, sztk-ban vagy privátnál. Az előbbi helyen spórolnak az érzéstelenítővel, az utóbbinál meg olyan erős adagot adnak hogy még 5 óra múlva is érzéstelen lesz a fél arcod.
2015. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyulladt fogat nem húznak ki.
2015. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy fogamat húzták évekkel ezelőtt, jó sok érzéstelenítőt adtak, így maga a húzás nem fájt. utána viszont pár napig elég kellemetlen volt a helye, mikor kiment belőle az érzéstelenítő.
2015. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!