Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Újratömött fog, mik az esélyeim?

Újratömött fog, mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 éve betömték az egyik fogam, a tömést követően minden problémám megszűnt vele, nem fájt.Hidegre picit érzékeny volt de nem volt vészes.Viszont tegnap estére nyomásra nagyon de nagyon érzékeny lett, azt hittem kialszom aztán ma reggel mikor felkeltem már spontán fájt.Elmentem a dokihoz aki kifúrta a tömést egy injekció kíséretével, elég mély a tömés.Azt mondta, hogy rak gyógyszerest aztán 2 hét múlva menjek vissza.Ha fáj gyökérkezelik, ha nem akkor újratömik.Mióta kiment a zsibbadás azóta nagyon fáj, de azt olvastam a neten, hogy a tömés miatt gyakorolt nyomás az idegekre és a fogbélre és az emiatt érzett fájdalom beletelik napokba mire lenyugszik.Szóval ez lenne a kérdésem, szerintetek el fog múlnia fájdalom így, hogy már nem nyomja semmi a fogam és az új töméssel újra jó lesz? Vagy nagy esélyem van rá hogy fájós marad és gyökérkezelik? Osszátok meg velem a tapasztalataitokat.

2015. jún. 12. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!