Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Fáj és viszket...

Mit csináljak? Fáj és viszket a fogam! Gyökérkezelés után ez normális?

Figyelt kérdés

Körülbelül 6 órája voltam fogorvosnál és kaptam egy gyökértömést de ez még csak fedő tömés de nem is ez a lényeg annyi hogy fáj és viszket a fogam bevettem egy Flector-t az kb. 1 órán át hatott azt már a körmeimmel vakarom a falat megint mit tehetek azért hogy enyhüljön a fájdalom?


A válaszokat előre is köszönöm további szép napot


2015. jún. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erősen fáj ma is, akkor menj vissza a fogorvoshoz, lehet ki kell venni a tömést és még tisztítani a gyökeret.
2015. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

embere válogatja, kinek mi a normális.

Eljátszhatsz vele évekig, évtizedekig .. vagy rászoksz a Fector-ra és a fájdalomra (mert mind2re rá lehet szokni ;D)

vagy átváltasz a tb-s hentesekről normális esztétikai és altatásos fogászatra, ahol az EMBER a lényeg és nem "papírokat gyógyítanak". Kitartást.

2015. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza a fogorvoshoz! Vagy maradt még benne ideg, vagy a töméstől van, de nekem is volt már gyökérkezelve több fogam is, idegeltávolítás után nem volna szabad ennyire fájnia, legfeljebb érzékenység a normális. És ha anyagilag megteheted, tényleg ne TB-s rendelésre menj, hanem magánba, teljesen más ellátást kapsz ott a pénzedért.
2015. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket a baj az volt hogy az ínyem feszítette a fogamat mostanára már teljesen elmúlt a fájdalom és az érzékenység
2015. jún. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!