Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után mennyi...

Gyökérkezelés után mennyi ideig normális a fájdalom?

Figyelt kérdés
Hétfőn gyökérkezelte a fogorvos a fogamat, gyógyszeres vattát tett bele, kitisztogatta, majd próbatömést tett bele. Miután elmúlt az érzéstelenítő fájt a fogam másnapra volt időpontom újra visszamentem, kiszedte a próbatömést de aznap már nem kaptam érzéstelenítőt, de nyomásra fájt a fogam, amit mondtam is a fogorvosnak, aki azt mondta ez elmúlik. Betömte véglegessel a fogam, de még ott a fogorvosnál sem tudtam ráharapni amit szintén mondtam neki, hogy érzékeny és harapásra fáj. Azt mondta öblögessem kamilla teával majd itthon. Ma 3. napja, hogy befejezte a fogam, de még mindig fáj. Ráharapni egyáltalán nem tudok, akkorát nyilal a fogamba. Hány napig normális, hogy nem tudok ráharapni?

2015. márc. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hétfőig nem csillapodik a fájdalom menj vissza. 4-5 napig "Normális" ha fáj.
2015. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van akinek 1-2 hétig is fáj ráharapásra, ha csak ráharapásra, nyomásra fáj, akkor nincs gond, ez el fog múlni, (tapasztalat), akkor kell visszamenni, ha anélkül is fáj, és ha éjszaka is fáj.
2015. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!