Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez a bölcsesség...

Szerintetek ez a bölcsesség fogam növekedése miatt lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja fájdalmat érzek a szám hátsó részében jobb oldalt, nem elviselhetetlen fájdalomról van szó, inkább csak szokatlan és ezért irritál, nem szedek rá semmilyen fájdalomcsillapítót, csak gyakrabban mosom a fogamat és igyekszek hátul is megmosni, leginkább rágáskor érzem a fájdalmat, olvastam hogy másoknak volt hogy elviselhetetlen fájdalma volt miatta, mert rosszul nőtt és a többi fogat tolta vagy nem tudta áttörni teljesen az ínyét, de nálam nincsen ilyen elviselhetetlen fájdalom, szóval remélem minden rendben van, természetesen szeretnék elmenni valami fogászatra, de elég régen voltam sajnos és rossz emlékeim vannak róla :D 18/F
2015. máj. 29. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen.

A problémákról meg.. 19 évesen kezdtem érezni. 24 évesen nyáron vérzett miatta az inyem. Fél évre rá úgy begyulladt, hogy alig tudtam aludni miatta. Fogorvos azt mondta ki kell majd szedni, mert nincs elég helye. Röntgen mondjuk nem volt még terhesség miatt.

De az a lényeg, hogy sok sok évig nő.

2015. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!