Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet bölcsesség fog fájdalom...

Lehet bölcsesség fog fájdalom vagy rossz fog?

Figyelt kérdés
Elképesztően fáj valamelyik fogam annyira, hogy azt se tudom alul vagy felül az egész arcom bal oldala kegyetlenül fáj inni alig tudok ha iszok akkor megsokszorozódik a fájdalom, jegelem meg szedel fájdalomcsillapítót de halottnak a csók. Ma voltam fogorvosnál csak megnézte sajnos pont utána kezdett el így fájni, szedek antibiotikumot hátha gyulladt lehet, illetve a napokba megyek panoráma röntgenre, elképzelhető hogy csak a bölcsesség fog nyomja ennyire? Mert egy gyökérkezelési művelet nekem egyenlő egy kínzással amit örülök ha túlélek.

#fájdalom #beledöglök a fájdalomba
2015. máj. 13. 21:25
 1/8 A kérdező kommentje:
És hihetetlen érzékeny, gondoltam na berakok egy jégkockát a fogamhoz hisz akkor még jobban hat na akkor üvölthetnékem volt és téptem ki a jégkockát a falat kapartam akkora fájdalmat okozott már a sima csapvíz ami kb 15 fokos is rohadtul fáj.
2015. máj. 13. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy öreg fogorvos nekem azt mondta ha fáj vegyek be egy algopyrint. Ha szünteti a fájdalmat akkor no a bölcsességfog, ha nem szűnik akkor fogszuvasodas. Ez alapján neked szuvasodás. Ha ennyire rossz én visszamennék hogy csináljon vele valamit. Ez már sürgősségi esetnek számít amire nem kell időpont.
2015. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem tudni melyik fáj megkocogtatta az összeset hát mind fájt nem volt nagy különbség, az egér arcom fáj kb olyan mintha egyszerre vagy 6 fog lenne rossz olyan érzés. Ezért kell a panoráma röntgen az az összes fogat szépen megmutatja azon hátha kiderül a hiba. Szerintem holnap el is megyek mert örülök ha ma este elalszok, eddig bevettem a 2 felírt antibiotikumot 1 algopyrint meg egy algoflex fortét. Nagyon semmi nem hatott. Nekem az orvos mondta ha beszedem az összes antibiotikumot és elmúlik a fájdalom akkor be van gyulladva, de ha nem múlik el akkor a bölcsesség fog tolja őket.
2015. máj. 13. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis nem mindenkinek hatnak a gyógyszerek, lehet hogy az a baj de ennyire nem kellene fajnia. Az orvos látja ha lyukas egy fog. Ha nem vett észre semmi gyanusat akkor valószínűleg bölcsességfog lesz a bűnös.
2015. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én raktam egyszer az inyemre egy kis darab gyömbért. Csak ajánlani tudom, érzéstelenítő hatású. Csak a nyelvem csípte meg pocsék az íze. Csináltam belőle teát is de az nekem nem vallt be fogakra.
2015. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát még tavaly volt egy meglehetősen nagy lyukas fogam amiből le is tört egy darab, tippre borsónyi nagyságú lyuk lehetett azt megfúrta és betömte de mondta hogy ezzel még lesznek gondok nagyon félek hogy ő a bűnös mert a fájdalom kellős közepén foglal helyet ez a fog, de nyomásra nem fáj jobban mint a többi és be van tömve. A mögötte lévő fogon van egy nagyon pici lyuk az se hiszem, hogy gond lehet, és a bölcsesség fog épp most van kinn kb félig, picit ferde de nem abnormálisan. De akkor nem értem hogy miért fáj lenn is.
2015. máj. 13. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
No, kiderült mi/melyik fog okozta a fájdalmat?
2015. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen az volt amit sejtettem, tavaly volt egy fog letörés egy hatalmas lyuk volt a fogban az ki lett fúrva és betömte az orvos kb borsónyi méretű volt. Azt mondta ezzel még gondok lesznek. Gondoltam is hogy ez a fog, azóta megvolt a panoráma röntgen kb 4 napig csak szenvedtem evés ivás küzdelem volt volt hogy a fájdalomtól üvöltöttem stb szerdai napon kezdett fájni a fog mikor ezt a kérdést írtam ki kb vasárnapig tartott a szörnyű rész vasárnaptól már enni inni tudtam normálisan de így is fájt rendesen szóval enni is csak bénán és óvatosan tudtam. Csütörtökön kihúzta jelenleg gyógyuló félben van már pár napja fájdalom csillapító se kell.


Ja és hogy a fog még utolsónak egy jó nagyot belém rúgjon az antibiotikum baktérium ölő hatása miatt kaptam egy nagyon szép kis nemi szerv gombát ami már be is gyulladt szóval fogászatról szépen irán az urulógia....

2015. máj. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!