Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz, hogy foghúzás után a...

Igaz, hogy foghúzás után a pálinka összehúzza a fog helyét, és hamarabb begyógyul a seb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mint minden alkohol, ha jól tudom.
2010. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alkoholnak van fertőtlenítő hatása, de ez nem áll arányban az elfogyasztott alkohol mennyiségével. Tehát a kupica bőven elég. Kivéve, ha fájdalomcsillapítót kaptál a húzás miatt, mert akkor meg kell nézni a elírását, vagy megkérdezni az orvost, hogy azzal a gyógyszerrel szabad-e pálinkázni. Illetve kapsz egy érzéstelenítő injekciót, aminek nincs nálad a leírása, arról mindenképpen kérdezd meg az orvost.
2010. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a pálinka nem csak zsibbaszt?úgy tudom az alkohol szárít is...
2010. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Foghúzás után nekem a fogorvos elmondta, hogy mit nem szabad enni, inni 10 napig, és ezek között ott volt az alkohol is.
2010. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az anyukám fogorvos,és pont a múltkor ecsetelte,hogy a sok hülye úgy jön a fogászatra hogy foghúzás után alkoholt ivott és nagyon fájlalja az ínyét :D
2010. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most akkor mi az igazság? Nem berúgásra gondoltam, sőt, állítólag öblögetni is elég, akkor pedig nem is számít, hogy milyen gyógyszert kaptál húzás előtt, nem igaz? Pont a fogorvos anyukás válaszoló válasza miatt kérdeztem, amit kérdeztem, mert ő azt állítja, hogy a páciensek fájlalják az ínyüket, ezt akarom megtudni, hogy használ, vagy árthat is, vagy csak árthat a pálinkás kezelés.
2010. febr. 26. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

na tehát. fogorvosos anyukás vagyok.

semmi vel nem szabad öblöhógetni 2 napig azt mondja, mert a véralvadék kijön ,és kaja megy a helyére ,a véralvadéknak benne kell maradni.


úgyhogy ne öblögess.

2010. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
-hó*
2010. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha én nem öblögetek, csak úgy billentem a fejem, hogy a pálinka odafolyjon, és nem is eszek semmit, hogy ne menjen bele kaja, akkor sem segít semmit?
2010. jún. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!