Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Alsó két bölcsességfogam nem tud kibújni, nem is fognak soha, ugyanis mélyen be vannak ékelődve az előtte lévő fogba.

Úgy vettem észre, hogy az egyik metszőfogam elől elkezdett kifelé állni, bár még nem vészes. De megijedve attól, milyen csúnya lesz később rászántam magam a műtétre.

SZTK-n elküldtek, akkor menjek ha bajt csinálnak, addig nem nyúlnak hozzá. Több magánorvos nem vállalta, mert annyira rossz helyen vannak. Végre találtam egy nagyon profi szájsebészt, aki megcsinálná. Viszont ő előre megmondta, hogy elég valószínű, hogy az arcom zsibbadt marad majd a műtétet követően mert nem csak közel van az arcideg a foghoz, hanem az tulajdonképpen rajta "ül".


Tehát nagy szerencse kell hogy idegsérülés nélkül megússzam. A számon nem látszana, de mindig olyan lenne mintha be lennék injekciózva:(


Nem mertem bevállalni, nem tudom jól döntöttem-e. Akik nem vállaltak is azt mondták jó lenne kiszedni (persze ők nem csinálnák meg).


2015. máj. 22. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? f/l?
2015. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vállalnám amíg nem okoz gondot, mert a zsibbadás nagyon rossz érzés, injekció után míg zsibbad teljesen kivagyok, alig várom, hogy elmúljon, el nem tudnám képzelni, hogy örökké zsibbadt legyen a szám, iszonyú rossz lehet.
2015. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20/N
2015. máj. 24. 20:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!