Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogtömés meddig marad meg?...

A fogtömés meddig marad meg? Ha jól csinálják, akkor kitart egy életen át?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 12:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
9es mielott kicsreltetted az amalgam tomeseid,voltak veluk gondjaid,mert nekem 1van 20eve es semmi baja,de az osszes tobbivel ami nem amalgam,mindig tortenik valami.... mindegyiket mas doki csinalta,az egyik regi tomott azota mar koronas...es en meg a nem sok rossz foguak koze tartozom...
2015. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
9es mielott kicsreltetted az amalgam tomeseid,voltak veluk gondjaid?Mert nekem 1van 20eve es semmi baja,de az osszes tobbiveldami nem amalgam,mindig tortenik valami.... mindegyiket mas doki csinalta,az egyik regi tomott azota mar koronas...es en meg a nem sok rossz foguak koze tartozom...
2015. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia! Ha érzékeny a fogad, lehet, hogy előtte gyökérkezelni kellett volna, azaz kiszedni az ideget. Menj vissza ahhoz aki csinálta és mond meg neki, mi a helyzet. Némely esetben szoktak róla röntgenfelvételt készíteni, abból a doki pontos tájékoztatást tud adni, mi a teendő.
2015. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Nekem szépen elmondta a doki, hogy mik a lehetőségek, mennyibe kerülnek, miből vannak, ennyit bírnak, ő melyiket javasolja.

2015. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez azért döbbenetes, hogy erzékeny fognal NÉHA csinálnak röntgent. Idekint ausztriaban az az első, hogy panoráma röntgen és utána kezdenek neki. Plusz utána is egy, hogy hogy sikerült. Itthon meg en is alátámszthatom, hogy nagyon kevés fogorvos röntgenezik...hihetetlen.
2018. dec. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!