Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfajasra enyhites?

Fogfajasra enyhites?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan faj a fogam, fogorvoshoz menni nem tudok, mert nemetorszagban elek, es meg 2 het mire megjon a nemet "taj" kartya, maganorvost nem tudok megengedni magamnak.

2 napja faj borzalmasan, jegeles nem segit, kamillatea nem segitett, szedem a fájdalomcsillapítót. Ma mar nem csak 1 fog fajt hanem a kornyezo fogak is. De azok par masodpercig.

Az alkapcsom is faj parszor. A kerdes az, tudtok olyan praktikat ami elviselhetove teszi? Holnap dolgoznom kell, de megorulok ugy faj..

Fájdalomcsillapító 2-3 orara jo, de nem akarok 3 orankent bevenni valamit.

Fogmosasnal nem faj, evest megoldom ugy, hogy kremlevest eszek..


2015. máj. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
mielőbbi orvos. Lehet csonthártyagyulladásod van, amit ha nem kezeltetsz a kórházban fogsz kikötni!
2015. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam hogy meg 2 het
2015. máj. 3. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem kimondottan fogfájásra, hanem bölcsességfog eltávolítás után, de nekem használt (a fájdalomcsillapító mellett): kend be svédcseppel az arcod ahol a fájós fogad van és a környékét. Nem árt, ha az állkapcsod is bekened és a füledbe is tehetsz svédcseppes vattát.

Egy próbát megér.

Lehet, hogy fájdalomcsillapítót is kellene váltanod (én apranaxot szedtem, de az aleve-nek is ugyanaz a hatóanyaga)

2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!