Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet bajom ha másfél héttel...

Lehet bajom ha másfél héttel foghúzás után orálisan kényeztettem a párom?

Figyelt kérdés

10 napja húzták, felső leghátsó fog.

Szépen gyógyul szerintem.

Eddig nagyon vigyáztam rá, de most elvitt minket a hév:/

Utána gyorsan megmostam a fogaim és corsodyllal öblögettem a fog helyét.



2015. ápr. 25. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod:-)
2015. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen miért is lenne bármi bajod?


Most csúnyán fogalmazva, de inkább szókimondóként: ne cidázz le retkes vagy beteg (atkás, tetves, gombás stb.) embert. Ez amolyan ökölszabály.


Egészséges, viszonylag ápolt férfitól viszont mégis.. a sperma egy steril anyag, a nők szája meg nem az. De ettől még nem fertőződik el a férfiak farka, de a szájban lévő sebek sem fertőződnek el pusztán attól, mert mikrobák igenis a szájüregben is vannak.


A probléma felvetésének alapját nem értem igazából, de aggódnod tényleg nem kell!

2015. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz is bajod, legalább tudni fogod kitől kaptad.
2015. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Második, igen végül is a seb fertőződésétől tartottam. Bár már annyira nem is seb, csak egy mélyebb "árok"-nak érzem.


És természetesen ápolt a párom:)

2015. ápr. 25. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ápolatlan lenne akkor sem a szájseb léte/nem léte lenne a kérdés.


Egy seb nem fertőződik el csak azért mert seb (immunrendszer). A száj eleve nem steril, nagyon nem.


Embertől olyan fertőzést lehet elkapni nyálkahártyán, ami ügyesen megtapad, bejut nyálkahártyán és fogékonyak vagyunk rá. Ennyi. Most ezt értelmetlen volt leírnom, tudom :)

2015. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél héttel a foghúzás után a seb már összeforrt, semmi bajod nem lesz emiatt.
2015. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!