Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami van a fogam alatt a...

Skadowsk kérdése:

Valami van a fogam alatt a számban egy fehér pöttynek látom mint egy pattanás mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ecsetelgetem propolisszal meg listerinnel öblögetek naponta
2015. ápr. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az afta szokott igy kinezni. vagy aphta, talan igy latinul. vannak ra jo kenocsok pl a Mundisal kenocs, gyogyszertarban kapsz vagy valami ecsetelot hasznalhatsz esetleg. nem nagy dolog, nem kellemes. olyan mint egy herpeszh csak belul van. kamilla teat is fozhetsz ra es oblogess, vagy lassan idd. de valamit kell ra, mert elterjedhet es ingyulladast okozhat, az meg meghosszabb ideig tart. de elmulik ne felj
2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem képet az aftáról de nekem nem ott van a fogam alatt kb 5 mm el
2015. ápr. 9. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is afta, nekem mindenféle kezelés nélkül is el szoktak múlni, de van ismerősöm aki hetekig szenved vele. Ha nincs begyulladva, akkor nem hiszem hogy gázos. Ha begyullad, és nem használnak az ecsetelős cuccok, akkor nézesd meg dokival.
2015. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt vettem észre mintha egy kicsit nagyobb lenne mint tegnap
2015. ápr. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!