Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már a nyakam is be van dagadva...

Már a nyakam is be van dagadva, azt jelenti hogy a fogam be van gyulladva?

Figyelt kérdés

Holnap megyek fogorvoshoz, a bal oldalam iszonyatosan fáj már a nyakam is bedagadt. Gyökérkezelni fogja az orvos? Kihúzza? Ha viszont bevan gyulladva akkor ugy tudom nem szabad fogat huzni. Mire számítsak?

Segitsetek! Kétségbe vagyok esve! :'(


2015. ápr. 2. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi is történik, semmit nem fogsz érezni. Kapsz egy érzéstelenítő injekciót, és utána már azt csinálhatnak veled, amit akarnak. Na ezt csak a tréfa kedvéért mondtam. :) szóval tényleg nem fogsz érezni semmit egy ilyen érzéstelenítő injekció után. Ne parázz! Kitartás! :)
2015. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira nem birom a fajdalmat. :(

Ennyire meg soha nem feltem...

Cssk az van bennem hogy valamit elront az orvos.. Nem ismerem sajnos, holnap találkozom vele legelsonek.

2015. ápr. 2. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót, ha van otthon Algopirin, akkor azt, vagy Algoflexet, vagy bármit, ami van. Vegyél be 2 szemet egyszerre, de többet ne!
2015. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak gyulladáscsökkentőt ír fel, és majd kb 1 hét után kezdi el kezelni, legalábbis nekem így volt, mert a gyulladástól nem zsibbadt el érzéstelenítő után az arcom.
2015. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!