Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet felnőtt korban tejfog?

Lehet felnőtt korban tejfog?

Figyelt kérdés

Egy hete kihúzták a bal felső 6-os fogamat, mert csúnyán begyulladt. Fölötte volt nagyon begyulladva az ínyem. Most meg ahogy tapogattam, hogy mennyire van még begyulladva, észrevettem, hogy ott van valami kemény kitüremkedő valami. Nem tudom, hogy eddig ott volt-e megmondom őszintén nem nagyon szoktam tapogatni az ínyemet. Tapintásra olyan mintha ott lenne egy fog az íny alatt. De a fogamnak rendes nagy gyökere volt amikor kihúzta... Lehetséges, hogy tejfog volt, és alatta még ott lenne a maradandó fog? Nem igazán emlékszem, hogy ez a fogam kiesett-e, 30 éves vagyok, rég volt fogváltásom :D

27-én megyek vissza a dokihoz, ő nyilván megmondja, hogy mi az ott, de nagyon kíváncsi vagyok :D Ötlet?


2015. jan. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárt nak tartom! Ha mégis, akkor viszont eltolódva nött volna a csont fogazatod... sztem lehet valami szilánk, de azt akkor látja a doki, és felvágja, majd ki szedi...
2015. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háááát ... Franc tudja, hogy lehetséges e. Manapság igaz már minden az :) Mondjuk arréb tolhatta éppenséggel a tejfogadat az rendes fog növéskor. Nem lehet, hogy csak szilánk?
2015. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak szilánk, olyan széles mint egy fogkorona... mondjuk én is elképzelhetetlennek tartom az egészet amit leírtam, de már annyi mindent hall az ember :D Majd megírom azért, hogy mit talált :D
2015. jan. 14. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
majd írd meg
2015. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!