Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez már a felnőtt vagy még tejfog?

Ez már a felnőtt vagy még tejfog?

Figyelt kérdés
Az alsó állkapcsomban a bal oldalt a bölcsesség fog melletti fogam lyukas.De nem tudom,hogy ez már a felnőtt fogam-e.Senki nem emlékszik rá,hogy kihullott-e már nekem.14 évesen van még rá esély,hogy ez csak tejfog?És amúgy akinek fúrták már ezt a fogát,jobban fájt,mint a többi fog fúrása?

2012. júl. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem több mint 20 éves koromig megmaradt tejfogam, de csak azért mert alatta nem nőtt rendes fog. Röntgen mutatta ki. Majd mikor nagyon tönkrement, kilyukadt, kihúzattam. Ez is egy hátsó fog volt.

A fog fúrás, hogy mennyire fáj, szerintem attól függ leginkább, hogy mennyire van begyulladva a fog.

2012. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én pont tegnap voltam fogfúráson, és régebben voltam még gyökérkezelésen is (sajnos). Mielőtt elkezdik, adnak be egy érzéstelenítőt, amitől elzsibbad a szád, íz nem fogod érezni.
2012. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az érzéstelenítő szerintem nem sokat ér.Már voltam kétszer fúráson,egyszer inyjekcióval egyszer meg anélkül,de ugyanazt éreztem így is,úgy is.Most attól félek,hogy talán ki kell húzni,mert körbe ép a fog de a közepébe van egy nagy lyuk :(
2012. júl. 21. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem tejfog (bölcsességfogad pedig még nincs).

Szóval vegyél erőt magadon, és tömesd be. Nyugi, túl fogod élni. :)

2012. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!