Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foginy széli érzékenység?

Foginy széli érzékenység?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen problémája?ecsetelők fogkrémek már ugy néz ki az orvosok se tudják mitöl lehet mindent kiprobáltam de semmi paradontologián is jártam gengigél se jo ha oda ér a fogkefe érzékeny az inyem 14 honapja de csak az iny szélen
2014. nov. 21. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem dörzsölöd túlságosan?

Mert az is árthat a fogínynek

2014. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem söprögetös technikával mosok fogat
2014. nov. 21. 17:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyél sok zöldséget meg gyümölcsöt

(Lehet valamilyen vitamin hiányod van)

2014. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem iszom alkoholt colat ittam de már arrol is le mondtam ennek érdekében sajnos dohanyzom de rendzeresen fogorvoshoz járo vagyok mert szeretem ha fehérek a fogaim volt hogy fogkőeltávolitast sem kellet csinálni csak polirozni a fogat az elszinezödéstől azért nem irtam eddig hogy dohanyzom mert akkor azt fogjatok irni attol van de nem szivok sokat sem a lakasban sem dohanyzom
2014. nov. 21. 17:22
 15/16 A kérdező kommentje:
Voltam mar vervetelen is vizeleten is az us negativ lett pont a mult heten lett meg az eredmeny
2014. nov. 21. 17:23
 16/16 anonim ***** válasza:

olajrágás / oil pulling

próbáld ki

2014. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!